S nami budete mať pod kontrolou každý detail

Od roku 2012 zaviedla finančná správa desiatky opatrení, ktoré majú zabrániť daňovým podvodom. Do januára 2020 musia byť na systém ekasa napojení všetci podnikatelia. To je dôvod, prečo je tá správna eKasa aktuálnou témou pre mnohých podnikateľov aj v súčasnosti.

Aplikácia, s ktorou budete mať o všetkom prehľad

S aplikáciou MARKEETA budete mať prehľad nielen o tržbách, ale aj predaji jednotlivých položiek či skupín vášho predajného sortimentu. Získate lepšiu orientáciu aj o časovom rozmedzí predaja, ktorý si môžete nastaviť na základe hodín, ale aj konkrétnych dní. Pomôže vám sa zorientovať aj v pracovnom čase a aktivite vašich zamestnancov.

V prípade, že máte prevádzok niekoľko, oceníte možnosť sledovať jednotlivo tržby každej z nich, a to aj bez prítomnosti na prevádzke. V prípade akéhokoľvek problému nás môžete kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom zelenej linky 0800 100 001, na ktorej sme nepretržite k dispozícii.

Chceme pre vás to najlepšie

MARKEETA v sebe nesie novú generáciu systému SmartPOS, ktorý 20 rokov vyvíja spoločnosť Smart software. To z tohto produktu robí spoľahlivú jednotku, ktorá sľubuje jednoduché ovládanie, prvotriednu kvalitu a pritom dokáže uspokojiť všetky potreby zákazníkov. Chceme aby ste boli v tých najlepších rukách a preto vám ponúkame inštaláciu systému zadarmo. MARKEETA je rýchla, stabilná a zaručuje bleskovú odozvu a kompletné riešenie. Pritom sa ovláda tak jednoducho ako váš smartfón.

Dôležitou súčasťou je aj 100 % zálohovanie dát a archivácia, ktoré spoločnosť ukladá do zabezpečeného cloudu. Nemusíte sa teda obávať, že o ne nešťastnou náhodou prídete. Súčasťou služby je aj nepretržitá technická podpora, ktorá je zákazníkom k dispozícii v prípade akéhokoľvek riešenia.

Výber pokladníc Markeeta

Všetky články

Markeeta je novou generáciou systému SmartPOS, ktorý 20 rokov vyvíjame v spoločnosti
Smart software s.r.o.

Sídlo spoločnosti:
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Už mám Markeetu:
(Zákaznícka podpora)
+421 2 3387 2172

podpora@markeeta.sk

Chcem Markeetu: +421 800 100 001

MARKEETA Slovensko, s.r.o.